Uçaklar için geliştirildi. Pencereleriniz için mükemmel seçim.

REHAU 2008 yılında RAU‑FIPRO ile pencere pazarında bir devrim yaptı. Daha önceden – genellikle yarış sporları ve uçak imalatı alanlarındaki kullanımıyla– bilinen güçlendirilmiş kompozit prensibi, ilk kez pencerelerde de kullanılmış oldu. Böylelikle plastik ve fiberglas malzemelerin en iyi özellikleri yepyeni bir malzemede bir araya geldi.

Şimdi RAU-FIPRO başarı hikayesini daha da ileriye taşımanın tam zamanı…

%10 daha büyük elemanlar

 

 

 

RAU‑FIPRO X, pencere kanadında %50 daha fazla olan cam elyafı içeriği sayesinde en iyi ışık ve görüş özelliklerini elde etmenizi sağlarken aynı zamanda eşi benzeri görülmemiş boyutsal genişletmelere de zemin hazırlıyor. Böylece tavandan zemine kadar olan pencere elemanlarında bile ilave tepe camına gerek kalmadan 2,80 m'ye kadar fonksiyonel güvenlik sağlanabiliyor.

 

 

Sonuç: Daha doğal ışık ve daha özgür mimari seçenekler sayesinde eşsiz bir yaşam enerjisi. Profillerin son derece ince olması sayesinde pencere alanları daha da genişliyor.

 

RAU‑FIPRO X

Kanat profilindeki cam elyafı içeriği %50 daha fazla olan RAU‑FIPRO X, çok çeşitli kullanım seçenekleri sunan ve RAU‑FIPRO'nun bilinen avantajlarını kat be kat arttıran ­yüksek performanslı bir malzemedir:

Ekstra büyük elemanlar

 

Daha çok ışık, daha fazla mimari özgürlük, daha ferah bir his

Ekstra yüksek enerji verimliliği

Üstün ısı yalıtımı ve tasarruf

 

Ekstra çeşitlilik olanağı

Maksimum tasarım özgürlüğü, en yüksek güvenlik ve konfor

%76 enerji tasarrufu

 

 

RAU-FIPRO X malzemeden üretilen çerçevelerin %90'ında metal takviye yoktur, bu sayede olumsuzluk yaratan ısı köprülerinin oluşması mümkün bile olmaz. Üç katlı yalıtım sırlaması sayesinde 0,60 W/m2K seviyelerine kadar çıkan örnek niteliğinde Uw değerlerinin ve buna bağlı olarak %76'ya varan enerji tasarrufunun elde edilmesini sağlar.

Ekstra güçlü

150 kg'a kadar olan kanat ağırlıkları desteklenir – böylelikle ağır ses yalıtımı ve güvenlik kaplamaları entegre edilebilir:

RAU‑FIPRO X profillerden üretilen pencereler sesi 47 dB seviyesine kadar düşürür.
RC 2 direnç sınıfına sorunsuz bir şekilde ulaşılır. Hatta ilave önlemler alınarak RC 3 direnç sınıfının gereklilikleri de kolayca hayata geçirilebilir.
Profillerin kendisi de rakip sistemlere kıyasla %40 daha hafiftir. Bu da işleme ve montaj çalışmalarını kolaylaştırır.

pvc pencere ve kapılar

SYNEGO pencereler

 

PVC sistemi - Yapı derinliği 80 mm ve Uf değeri
maks. 0,94 W/m²K

SYNEGO pencereler, enerji bilinci olan müşteriler için en iyi tercihtir. Bu sistem, 0,94 W/m²K seviyesine ulaşan Uf değerinin yanı sıra ekonomik kullanım özellikleri ve zengin tasarım seçenekleriyle de kendisini kanıtlamıştır.

Avantajlarınız:

 

-SYNEGO sistemini iki conta seçeneğiyle kullanabileceğiniz için depoda daha çok yeriniz kalır.

-Geniş profil plakası

-Tüm renk seçenekleriyle ve yeni KALEIDO VISION cam laminat iç kaplama ile temin edilebilir

-Çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilir

400 farklı tasarım

 

 

Yuvarlak veya köşeli, kademeli veya kademesiz: RAU‑FIPRO X ile en zorlu pencere geometrileri bile kolayca hayata geçirilebilir. Ayrıca KALEIDO COLOR yelpazesi size çok zengin bir renk ve tasarım çeşitliliği sunar. İstenen görünüme ve yüzey yapısına göre boyama (KALEIDO PAINT) veya folyo laminasyonu (KALEIDO FOIL) gibi farklı yöntemler kullanılabilir.

 

Sonuç: 400'ün üzerinde tasarım seçeneği. Bu sayede içeride ve dışarıda farklı görünümlerin kombine edilmesi de mümkündür.

Mükemmel alüminyum görünümü

KALEIDO COVER alüminyum cephe kaplaması sayesinde pencereleriniz, açıldığında bile kesintisiz görünen antrasit renkli profil ile yüksek kaliteli bir alüminyum görünümüne sahip olur.

KALEIDO WOODEC ile doğal görünüm

Gerçeğe çok daha yakın ahşap görünümü ve dokusu: Mat yüzeyler sadece güzel görünmekle kalmaz aynı zamanda gerçekle birebir aynı hissi de verir.

İletişim

Adres:

Atalar Mah. Ergenekon Sok. No:9/A

Kartal/ İstanbul

Telefon:

0216 759 97 58

0532 349 21 57

0538 710 25 67

E-posta:

info@vadipen.com